TRUSKAWKOWE ODŚWIEŻENIE
28 grudnia 2017
LASER FRAKCYJNY
6 września 2018
Pokaż wszystkie

DEPILACJA LASEROWA

Kiedy zastanawiasz się nad wyborem depilacji laserowej …

Myślisz, który rodzaj lasera będzie odpowiedni dla Twojej skóry i rodzaju owłosienia …

Czy zabieg będzie skuteczny, a jednocześnie szybki i komfortowy…

 

 

TECHNOLOGIA

Soprano ICE Platinum to pierwszy na świecie laser emitujący trzy długości fal (Aleksandryt 755NM, Dioda 810 NM, Nd YAG 1064 NM) podczas jednego impulsu. To innowacyjne rozwią­zanie technologiczne pozwala uszkodzić struktury włosa na różnych głębokościach i zwiększa skuteczność zabiegu bez względu na kolor i strukturę włosa. Synergia działania trzech fal (będących złotym standardem w laserowej depilacji) podczas każdego impulsu zapobiega ponownemu odrostowi owłosienia.

 

 

Nigdy dotąd depilacja laserowa nie była jednocześnie tak skuteczna i komfortowa!

 

POTRÓJNE DZIAŁANIE W JEDNEJGŁOWICY SOPRANO PLATINUM TRIO:

  • Aleksandryt – 775 nm
  • Dioda – 810 nm
  • Nd:Yag – 1064 nm

 

 

KOMFORT ZABIEGOWY

Jeśli kiedykolwiek wykonywałeś zabiegi depilacji laserowej, możesz mieć pewne obawy związane z odczuciami pieczenia i kłucia oraz uszkodzeniami skóry, które może zostawić laser diodowy starszego typu. Wykonując zabiegi przy pomocy Soprano ICE Platinum nie masz się czego obawiać – laser wyposażony jest w najnowocześniejszą TechnologięIN-MOTIONumożliwiającą wykonanie zabiegu w sposób bardzo komfortowy dla klienta, polegający na masażu ciepłą głowicą obszarów poddawanych depilacji.

Nad komfortem zabiegu dodatkowo czuwa

  • SYSTEM ICE™ – zapewniający aktywne chłodzenie kontaktowe, minimalizujący odczuwalność zabiegu

 

 

SKUTECZNOŚĆ

Laser sprawdza się również w przypadku jasnych, cienkich włosów, bez względu na fototyp skóry!

Soprano ICE Platinum trwale usuwa każdy rodzaj włosa, zapewniając szybkie i skuteczne rezultaty już od pierwszego zabiegu! Jasne i cienkie włosy, meszek na twarzy, ciemna skóra? Dla Soprano ICE Platinum żaden rodzaj włosów i skóry nie jest wyzwaniem. Zaawansowana technologia pozwala cieszyć się piękną i gładką skórą na całej powierzchni nóg, a nie tylko na wybranych fragmentach.

 

BEZPIECZEŃSTWO – ZABIEGI CAŁOROCZNE

Zaawansowana technologia Lasera zapewnia nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo

 

TECHNOLOGIA SHR™-zapewnia skuteczne niszczenie mieszków włosowych bez uszkadzania otaczającej ich tkanki

 

Zabiegi depilacji laserowej Soprano ICE Platinum nie powodują uszkodzenia naskórka. Po zabiegu nie zostają żadne ślady w postaci oparzeń, nadżerek, nie tworzą się strupy, skóra nie ulega złuszczaniu, dzięki czemu możliwe jest wykonywanie zabiegów depilacji laserowej przez cały rok.Laser posiada certyfikat FDA dla fototypów I-VI i dla skóry opalonej.

Z Soprano ICE Platinum nie musisz robić przerw w sesji zabiegowej z powodu lata!

 

 

PRECYZJA I SZYBKOŚĆ ZABIEGÓW

Soprano ICE Platinum wyposażony został w dodatkową głowicę FacialTip, umożliwiającą depilację trudno dostępnych miejsc, takich jak wnętrze nosa czy uszu.

Zabiegi laserem Soprano ICE Platinum wykonywane są z niespotykaną dotąd szybkością, przykładowe czasy zabiegowe: całe nogi – 30 min., klatka piersiowa mężczyzn – 15 min., bikini całkowite – 15 min., co sprawia, że nie musisz tracić cennego czasu na fotelu zabiegowym i możesz je wykonać nawet w przerwie na lunch.

 

 

PRESTIŻ

Soprano ICE Platinum to najnowszy laser do depilacji, stworzony w 2017 r. przez Alma Lasers– światowego lidera w tworzeniu technologii laserowych, przeznaczonych dla medycyny estetycznej i chirurgii. Izraelski potentat oferuje innowacyjne systemy łączące kilka technologii w jednym urządzeniu, które wychodzą naprzeciw rosnącym potrzebom klientów.

 

Soprano ICE Platinum otrzymał nagrodę INNOWACJA na 34 Kongresie i Targach LNE w Krakowie w 2017 r. Odznaczenie przyznawane jest produktom i usługom, które wnoszą nową jakość do branży beauty.

 

 

Wciąż się zastanawiasz? Nie trać więcej czasu. Soprano Ice Platinum zapewnia wyjątkową skuteczność,

nie pozostawiając żadnych wątpliwości w doborze odpowiedniego rozwiązania!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress