depilacja pastą cukrową metamorfoza-tomaszów
DEPILACJA PASTĄ CUKROWĄ ELLA
17 grudnia 2017
PERSONALIZACJA DIETY
17 grudnia 2017
Pokaż wszystkie

SAUNA KARBONOWA

SAUNA NA PODCZERWIEŃ

49 zł / 45 min

Dla osób z widocznym cellulitem, skór potrzebujących dotlenienia i detoksu oraz ujędrnienia, osób chcących schudnąć, osób potrzebujących relaksu, rozluźnienia mięśni, dla osób ze słabą odpornością organizmu, dla osób przechodzących detoksykację, dla osób ze spowolnionym metabolizmem, dla osób zestresowanych, dla osób z łuszczycą i egzemą.

Sauna jest urządzeniem wyszczuplająco-modelującym sylwetkę w formie kołdry karbonowej z trzema oddzielnymi, regulowanymi strefami grzewczymi. Jest to profesjonalny system penetracji promieni podczerwieni (infrared) całkowicie bezpieczny i szeroko stosowany  w pielęgnacji ciała.

Energia podczerwieni korzystnie wpływa na układ sercowo naczyniowy, układ oddechowy, gospodarkę wodno-elektrolitową, czynność wydzielniczą nerek. Poza tym obniża napięcie mięśni, zmniejsza pobudliwość nerwową oraz wrażliwość receptorową, przez co działa uspokajająco i przeciwbólowo, a także znacznie przyspiesza przemianę materii. Promieniowanie oczyszcza skórę i tkanki podskórne z toksyn i wspomaga walkę z cellulitem poprzez pobudzenie mikrokrążenia skóry i produkcji kolagenu.

45 minutowa sesja pozwala na spalenie 800 kcal i wytworzenie potu jak w 20 km biegu.

Na zabieg zabierz ze sobą ręcznik, oraz bieliznę na zmianę. Zjedz 2 h przed lekki posiłek i wypij przynajmniej szklankę wody.
Najlepszy efekt uzyskasz przy regularności dwóch zabiegów w tygodniu.
Możliwe jest wykupienie karnetu na 8, 10 lub 12 wejść.

Moje rady:

  • Na zabieg w saunie zabierz ze sobą bieliznę na zmianę i ręcznik.
  • W dniu sauny nie należy planować aktywności fizycznej.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress